Обговорення
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Шукаю компанію для працевлаштування

2 користувачів

Перейти донизу

Шукаю компанію для працевлаштування Empty Шукаю компанію для працевлаштування

Повідомлення автор Лермик Сб Лип 27, 2024 9:58 pm

Я шукаю рекомендації щодо компаній для працевлаштування. Хотілося б знайти таке місце, де є можливість професійного розвитку та хороша робоча атмосфера. Особливо цікавить сфера IT та інновації. Чи може хтось порекомендувати хорошу компанію?

Лермик

Кількість повідомлень : 14
Дата реєстрації : 28.05.2024

Повернутися до початку Перейти донизу

Шукаю компанію для працевлаштування Empty Re: Шукаю компанію для працевлаштування

Повідомлення автор Edvard Вт Лип 30, 2024 10:04 pm

Я можу допомогти тобі з пошуком роботи в ІТ-сфері. Є кілька ресурсів, які точно стануть у пригоді. По-перше, зверни увагу на спеціалізовані платформи з вакансіями. Там ти знайдеш багато пропозицій від провідних ІТ-компаній. По-друге, варто приєднатися до професійних груп у соцмережах, де часто публікують свіжі вакансії. До речі, нещодавно натрапив на компанію "Галактика", яка шукає нових співробітників. Вони опублікували цікаву статтю на своєму блозі про тестування Allure TestOps в Україні https://galaktica.io/blog/allure-testops-ukraine/ . Можеш ознайомитися з нею, адже компанія активно розвивається і шукає талановитих спеціалістів. Зазирай на їхній сайт, можливо, знайдеш щось підходяще саме для себе.

Edvard

Кількість повідомлень : 12
Дата реєстрації : 11.06.2024

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі